Zainteresowała Cię któraś z moich prac? Skontaktuj się ze mną drogą mailową toema53@gmail.com lub pisząc komentarz.
Jeśli praca jest obecnie niedostępna, napisz do mnie, a postaram się zrobić podobną biżuterię specjalnie dla Ciebie!

poniedziałek, 14 kwietnia 2014

Albo i rozwód...

    Tak dawno mnie tu nie było, że nie wiem od czego zacząć. Nie koralikowałam już miesiąc, moje oczka robią mi kuku. Jak do tej pory wiem tyle, że nie wolno mi przebywać zbyt długo przed komputerem. Wkrótce wizyta u okulisty, zobaczymy co też się ciekawego dowiem... a jak narazie rozwód lub przynajmniej separacja z koralikami. Tęskni mi się za robótkami okropnie, dlatego ostatni miesiąc spędziłam na układaniu i reorganizacji szafek i półek :) być może dało mi to powód do znalezienia nowej pasji... jak to się mówi: potrzeba matką wynalazku. W moim przypadku matką nowego nałogu hihi. Poczyniłam już nawet pierwszą próbę, ale nawet nie próbowałam fotografować tego krzywulca, którego stworzyłam :)
   Jeżeli rozstanę się z koralikami, to pewnie w niedługim czasie ogłoszę candy z przydasiami, więc zajrzyjcie tu czasem. Na pewno też zamieszczę zdjęcia jednego naszyjnika, którego zdążyłam zrobić połowę do tej pory, a nie lubię zostawiać niedokończonych spraw. Tymczasem pozdrawiam wszystkich odwiedzających tego bloga i dziękuję za wszystkie miłe słowa, które zostawiliście pod postami.

3 komentarze:

Bożena pisze...

Ależ mnie zasmuciła ta wiadomość:((( Może Ty lepiej tylko rozważ separację a nie rozwód. A nowe hobby też dodatkowo będzie miło oglądać:)

Marta Myszkusia pisze...

Oj.. powrotu do zdrówka życzymy, ale pisałaś ostatnio, że zostaniesz mamą, a teraz, że masz kłopoty ze wzrokiem, że sprzątasz "gniazdko"- też tak miałam z oczkami- to ucisk na kręgosłup, na nerw jakiś tam dziwnie nazywający!!! Jeśli czekasz na maluszka- po prostu- odpoczywaj, bo zaburzenia i ucisk mogą powodować nagłe omdlenia!
Pozdrawiamy cieplutko!!!

Eris pisze...

Dużo zdrowia życzę :) ;**