Zainteresowała Cię któraś z moich prac? Skontaktuj się ze mną drogą mailową toema53@gmail.com lub pisząc komentarz.
Jeśli praca jest obecnie niedostępna, napisz do mnie, a postaram się zrobić podobną biżuterię specjalnie dla Ciebie!

poniedziałek, 30 czerwca 2014

Oddech lata

Za oknem szaro, buro i deszczowo. Pogoda bardziej na jesień niż początek lata. Dlatego postanowiłam rozświetlić odrobinkę bloga. Za sprawą wyzwania "Na okrągło" w Szufladzie. Oczywiście tradycyjnie znalazłam moment na wpis na blogu w ostatnich chwilach wyzwania :)
Sama sobie nie zdawałam sprawy jak bardzo tęskniło mi się za koralikami, a użyłam błękitnych i zielonych Toho w rozmiarze 15/o i 11/o oraz Fire Polish 3mm Topaz. Wspomniana wyżej okropna pogoda uniemożliwiała skutecznie zrobienie ładnych zdjęć, ale starałam się jak mogłam.
Nie zostało mi nic innego jak zgłosić moje okrąglaczki do wyzwania.

Sama bym chyba nie wykonała takiego zestawienia kolorystycznego, ale wiecie co? Naprawdę mi się spodobało. Takie letnie i odświeżające :) Kolejny argument przemawiający za braniem udziału w wyzwaniach :)

piątek, 27 czerwca 2014

Doczekała się :)

 Oczywiście doniczka na zdjęcia się doczekała. Najpierw jednak potwierdzenie, że kobieta zmienną jest :) biała doniczka, którą widzicie poniżej, to oczywiście ta sama z wcześniejszego posta, tyle że w innym miejscu i z inną zawartością. Jakoś nie mogłam jej pogodzić z wystrojem pokoju więc powędrowała do łazienki na pralkę, jako pojemnik na sztucznego kwiatka. Wydaje mi się, że tam o wiele bardziej pasuje w swej bieli.
Popsuta doniczka natomiast, doczekała się oprawy w brązie, z nutą zieleni. Rureczki malowane farbą akrylową, polakierowane, do tego zielona satynowa wstążka i kokardka. Półeczka z kwiatkiem wygląda teraz lepiej :)
wtorek, 17 czerwca 2014

Nauki ciąg dalszy

 Wydawać by się mogło, że teraz mam duużo czasu. Może by i tak było, gdyby czynności codziennego nie zajmowały dwa razy dłużej hihi.
Tą doniczkę wyplotłam już ładnych parę dni temu, obfociłam i jakoś nie mogłam się zebrać, żeby ją tu pokazać. Zrobiłam ją dla szwagierki przy okazji dzielenia się kwiatkiem :) miałam pod ręką tylko czarną prostą doniczkę, więc zrobiłam do niej osłonkę z papierowej wikliny. Do pomalowania użyłam farby akrylowej w kolorze czekolady. Wyszła o wiele równiejsza niż poprzednia :) W najbliższym czasie zaprezentuję jeszcze jedną tylko musi się doczekać na zdjęcia. Dziś miałam inne obiekty na celu. Pięć malutkich puszystych kociaków. Dwa z nich możecie zobaczyć poniżej.