Zainteresowała Cię któraś z moich prac? Skontaktuj się ze mną drogą mailową toema53@gmail.com lub pisząc komentarz.
Jeśli praca jest obecnie niedostępna, napisz do mnie, a postaram się zrobić podobną biżuterię specjalnie dla Ciebie!

czwartek, 28 marca 2013

gwiazda Azury


Moja pierwsza broszka wykonana metodą haftu koralikowego. Nie wiem co to za kamyk, ale znalazłam go ostatnio w kuferku i postanowiłam coś z niego zrobić. Wykorzystałam koraliki Toho 11º  i 15º Silver-Lined Lt Gray oraz Toho 8º Metallic Hematite. Całość wykończona Super Suede w kolorze brązowym. Zapięcie broszkowe z zabezpieczeniem przed odpinaniem. Cudeńko to ma około 5 cm wysokości i 4 cm szerokości (w najszerszym miejscu), lecz jest bardo lekka. A do kompletu kolczyki wykonane również z Toho Lt Gray i kuleczek w kolorze bursztynu zawieszone na posrebrzanych biglach.

mucha 2


Taka siostra małej muszki z tego posta :) tym razem użyłam Toho 11º w kolorach Silver-Lined Ruby oraz Trans-Rainbow Honey Comb

środa, 20 marca 2013

kryształkowy kompletKomplet wypleciony z koralików Toho Round 11º Trans-Rainbow Crystal, Transparent Crystal, Toho Round 8º Silver-Lined Crystal oraz Fire Polish 4mm Black Diamond. Jakość zdjęć niestety nie oddaje dokładnie kolorów. Różnica na ostatnim zdjęciu powstała z winy oświetlenia i słabej jakości aparatu, elementy kompletu nie różnią się od siebie kolorem.
Naszyjnik niedostępny

panja


 Ozdoba na dłoń wykonana z koralików Toho Round 11º Transparent Cobalt, Transparent Alexandrite oraz Toho Round 8º Silver-Lined Amethyst.  Taka bransoletka połączona z pierścionkiem siateczką koralików.

piątek, 8 marca 2013

Założyć muche musze
Obie muszki tudzież kokardki wykonane z koralików Toho Round 11º w kolorach Silver-Lined Ruby i Silver-Lined Topaz. Mniejsza ma wymiary około 3,5 cm x 2,5 cm, natomiast większa około 7,5 cm x 5 cm. 
Niedostępne