Zainteresowała Cię któraś z moich prac? Skontaktuj się ze mną drogą mailową toema53@gmail.com lub pisząc komentarz.
Jeśli praca jest obecnie niedostępna, napisz do mnie, a postaram się zrobić podobną biżuterię specjalnie dla Ciebie!

wtorek, 4 grudnia 2012

mariposaKaboszon szklany z grafiką zamknięty  w koronce z koralików TOHO Round 15º Silver-Lined Gray. Łańcuszek Spiral Staircase z koralików w rozmiarze 11º Silver-Lined Gray oraz Lt Topaz, z pozłacanym zapięciem. Kamień i łańcuszek nie są ze sobą połączone na stałe, więc można je nosić razem jak i oddzielnie.
Niedostępne

liliumKaboszon szklany z motywem kwiatowym opleciony koralikami TOHO Round 15º Silver-Lined Olivine z dodatkiem TOHO Round 11º Silver-Lined Lt Topaz. Łańcuszek Spiral Staircase z koralików w rozmiarze 11º w tych samych kolorach, z pozłacanym zapięciem. Kamień i łańcuszek nie są ze sobą połączone na stałe, więc można je nosić razem jak i oddzielnie.
Niedostępne

farfalleKaboszon szklany opleciony koralikami TOHO Round 15º Silver-Lined Teal. Łańcuszek Spiral Staircase z koralików w rozmiarze 11º Silver-Lined Teal oraz Silver-Lined Tanzanite, z posrebrzanym zapięciem. Kamień i łańcuszek nie są ze sobą połączone na stałe, więc można je nosić zarówno razem jak i oddzielnie.
Niedostępne

smugi optymizmuKrzemień pasiasty zamknięty  w koronce z koralików TOHO Round 15º Silver-Lined Topaz z dodatkiem TOHO Round 11º Silver-Lined Frosted Cobalt. Łańcuszek Spiral Staircase z koralików w rozmiarze 11º w tych samych kolorach, z pozłacanym zapięciem. Kamień i łańcuszek nie są ze sobą połączone na stałe, więc można je nosić razem jak i oddzielnie.
Niedostępne

poniedziałek, 3 grudnia 2012

Zaległości i modelinaDługo tu nie zaglądałam. Teraz czas na porządki i nadrobienie zaległości. Doczekałam się wreszcie stałego łącza z internetem, więc mogę brać się do pracy. Nie będę się zbytnio rozpisywać, bo pisarka ze mnie marna, za to przeglądałam bloga i natchnął mnie komentarz Eris :) wykopałam więc kilka fotek kolczyków modeliny. Bawiłam się nią trochę jakieś dwa lata temu. Pająka i aniołka zrobiłam dla mojego męża.
 Od następnego posta wracam znów do biżutek z koralików

honey combNiedostępne

laperburNiedostępne

medalik i krzyżykiNiedostępne

jadeit i piasek


Dwa pierścionki wykonane z TOHO Round 15º Permanent Finish - Galvanized Aluminium. W pierwszym oczko to Piasek Pustyni w drugim Jadeit ciemnoniebieski 18x13mm
Niedostępne